دلرنگ

وبسایت جامع تفریحی،آموزشی،خبری،هنریتصاویر تماشایی و جذاب, تفریح و سرگرمی
609بازدید

تیر ۲۶, ۱۳۹۶

 تجربه های خطرناک انسان در طبیعت

خطرناک ترین ماجراجویی های انسان

آویزان در مالت
کسانی که اخبار ورزش صخره‌نوردی در سطح حرفه‌ای را دنبال می‌کنند می‌دانند که این دست‌ها تنها می‌توانند متعلق به تامی کالدول باشند، کسی که اجازه نداد مسئله‌ی قطع شدن انگشت سبابه دست چپش به وسیله یه اره در سال ۲۰۰۱ مانع از تبدیل شدن او به یکی از بزرگترین صخره‌نوردان تمام تاریخ شود. این عکس متعلق به سفری است که او به جزایر مالت داشته، و از میان تمام صخره‌ها و سنگ‌آهک‌ها، خود را به بالا رسانده.

خطرناک ترین ماجراجویی های انسان

 

غرق در برف در کوه لوگان
کوه لوگان با ارتفاع ۱۹۵۵۱ فوت بعد از “دنالی” دومین نقطه بلند در آمریکای شمالی است و همچنین بزرگ‌ترین کوه در سرتاسر دنیاست. دما در این منطقه حتی در تابستان نیز به شکل طاقت فرسایی پایین و منجمد کننده است، به این مسئله بادهای حاوی برف گرده مانند را نیز اضافه کنید. این تصویر متعلق به دیو گارو است که در سال ۲۰۰۴ حین کمپ زنی در این مکان گرفته شده.

 عکس های هیجان انگیز کوهنوردی

 

جرمی جونز به عمق می‌رود
این عکس تصویری‌ست از کوه‌های فیرودر آلاسکا که جرمی جونز را در حال هدایت تیمی از ورزشکاران نشان می‌دهد. جرمی جونز که همواره پیشتاز عرصه‌ی اسنوبورد بوده،مجموعه مستندی سه قسمتی ساخته به نام‌های: عمیق‌تر،جلوتر،بالاتر، این عکس متعلق به اولین قسمت این مجموعه “عمیق‌تر” است.

 عکس های طناب بازی

 

دشوارترین ریسمان دین پاتر
این تصویر دین پاتر را نمایش می‌دهد که از ریسمانی در دره یوسمیتی در پارک ملی یوسمیتی که ارتفاع ۲۶۰۰ فوت از زمین دارد آویزان شده و حرکت می‌کند. دین پاتر که استاد ماجراجویی‌هایی هوایی‌ست این تجربه را سخت‌ترین تجربه عمر خود معرفی کرده است. او در این مورد اشاره کرده است که: صدا و حرکت آب، وزش باد و ارتفاع بسیار زیاد همه و همه موجب حواس‌پرتی می‌شدند.

 خطرناک ترین کارهای انسان

الکس هونالد بر لبه پرتگاه
عکس مربوط به الکس هونالد می‌باشد که بطور آزاد و بدون طناب از گنبد سنگی واقع در پارک ملی یوسمیتی بالا رفته و بر لبه ای بسیار باریک ایستاده که این عمل موجب شهرت جهانی او گشت.

 عکس های دوچرخه سواری خطرناک

یافتن یک تخته یخ شناور
کیسی کروگر بر روی تخته یخی شناور در امتداد ساحل دریاچه سوپریور در پارک پوینت واقع در دولوث دوچرخه سواری می‌کند.

 عکس های هیجان انگیز

اسکی در یخچال
اسکی باز حرفه‌ای جاش دایک در یک یخچال طبیعی جایی در نزدیکی بریتیش کلمبیا در دمای منجمد کننده مشغول اسکیت‌سواری و پرشی است که احتمال زنده بیرون آمدن از آن مشخص نیست.

 پرش با دوچرخه

پرش از یک شکاف
سال ۲۰۱۵ در گرین ریور یوتاه،دوچرخه سوار حرفه‌ای جویی شولر مشغول پریدن از شکافی ترسناک و با ارتفاع زیاد با دوچرخه است. شولر و دوستش نزدیک به یک هفته در این منطقه زندگی کردند تا بهترین راه ممکن برای انجام این پرش را پیدا کنند.

 عکس های هیجان انگیز کوهنوردی

اورست ۱۹۹۶
تصویر کوهنورد روسی آناتولی بوکریو را نشان می‌دهد که مشغول درنوردیدن قله‌ی اورست می‌باشد. عکس توسط راهنمای سفر نیل بیدلمن گرفته شده. درست در همین سفر بود که برای کوهنوردان فاجعه‌ای رخ داد و ۸ تن از کوهنوردان جان باختند و تنها این دو شخص از این حادثه جان سالم به در بردند.

 تجربه های خطرناک انسان در طبیعت

 

دنی مکاسکیل بر فراز ماه
دوچرخه سوار حرفه‌ای خیابانی دنی مکاسکیل هنگام کسوف در سال ۲۰۱۵ در حال بازگشت از یکی از ماجراجویی‌های خود به خانه بود که دوست او موفق شد این نمای فوق‌العاده را از او که گویی در حال پرش به سمت ماه می‌باشد شکار کند.

 

خطرناک ترین ماجراجویی های انسانپاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به کانال

عضویت در کانال تلگرام